کل اراضی قله دماوند به نام دولت سند دار شد، یک سانتی متر از اراضی این منطقه وقف نیست

کل-اراضی-قله-دماوند-به-نام-دولت-سند-دار-شد،-یک-سانتی-متر-از-اراضی-این-منطقه-وقف-نیست

گروه ا‌ستان‌ها ـ معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت سند مالکیت اراضی آخرین یال قله دماوند ‌به نام دولت صادر شد


 کل اراضی قله دماوند به نام دولت سنددار شد / یک سانتی متر از اراضی این منطقه وقف نیست

گروه ا‌ستان‌ها ـ معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: سند مالکیت اراضی آخرین یال قله دماوند ‌به نام دولت صادر شد.

سید صادق سعادتیان معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید دوباره مبنی بر اینکه اراضی قله دماوند وقف نشده است، اظهار داشت: ‌پلاک‌ ثبتی‌ که این روزها در مورد آن سخن گفته می‌شود در منطقه ملار و با فاصله دورتری از اراضی دماوند است.

وی تشکیل کارگروهی متشکل از اداره منابع طبیعی و ثبت اسناد مازندران و با دعوت از سازمان اوقاف به منظور رسیدگی به این موضوع خبر داد و افزود: ‌سند مالکیت اراضی آخرین یال قله دماوند که همان یال جنوب شرقی است هم به نام دولت صادر شد.

براساس گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه ‌کل اراضی قله دماوند به نام دولت سنددار شد و حتی یک سانتی متر از اراضی این منطقه وقف نیست، تصریح کرد: در آن قسمت مورد اختلاف پلاک‌های ثبتی 68 و 69 نیز موضوع در دست بررسی است و قطعا با حکم قضایی حفظ خواهد شد.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

ساخت بیش از ۱۷ هزار پلاک روی گسل های تهران

آزادسازی زمین به ارزش ۳۰ میلیارد دریال در شهرستان دماوند

قانون حفاظت و بهره برداری از جنگلها و مراتع مصوب 1346,05,25

ارسال اشکالات و پیشنهادات دیوان عدالت درباره ماده 100 قانون شهرداری ها به وزارت کشور